Image default

Philips Lighting

Складання блоків для освітлювальних приладів внутрішнього та зовнішнього освітлення

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ РОБОТИ? м. Ketrzyn, Вармінсько-Мазурське воєводство
ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ РОБОТИ? Біо.паспорт, з можливістю подачі на Карту побиту. Польська робоча віза D, від 3-х місяців.
ЧИ ПОТРІБЕН ДОСВІД РОБОТИ? Без досвіду. Вміння, здібності, знання мови: Гарний зір обов’язково! Хороші мануальні навички. Не допускається тремтіння рук (робота з дрібними елементами). Обов’язково розрізняти кольори (Проводиться тест)!
ЯКІ ОБОВ’ЯЗКИ? Складання блоків для освітлювальних приладів внутрішнього та зовнішнього освітлення.
ЯКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА В ГОДИНУ? Ставка: 13,50 злотих нетто або 15,10 злотих нетто до моменту подолання річного доходу у розмірі 30 тисяч брутто (за умови подання заявки про відмову відрахування з ЗП авансу на прибутковий податок), після подолання порогу річного доходу в 30 тисяч брутто ставка стає 13, 50 злотих на годину.
ЯКИЙ ГРАФІК РОБОТИ? Денні та нічні зміни, 5-6 днів в тиждень по 8-12 год. Перший тиждень робота по 8 годин (на час адаптації). Суботи – за виробничої необхідності, 220-240 годин/міс.
ЧИ НАДАЄТЬСЯ ЖИТЛО? Так, безкоштовно. Гарні умови (хостел, кімнати 6 осіб, 2 пари в одній кімнаті, санвузол та кухня загальні; постільна білизна та посуд є)
ЧИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СПЕЦОДЯГОМ? Так, за рахунок роботодавця (взуття, штани, 2 футболки з короткими рукавами та 1 з довгими, рукавички щодня нові)
МЕДОГЛЯД? За рахунок роботодавця.
ЩОДЕННИЙ ДОЇЗД ДО МІСЦЯ ПРАЦІ? 5 хвилин пішки до місця роботи

Заповніть форму і ми зв'яжемось з Вами!


  Вам буде цікаво

  BW-INVEST P.H.U. SP.ZO.O

  Pro Work

  FURNINOWA

  Pasternak Marta

  LG Electronics

  Pro Work