Image default

LUBIANA

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ РОБОТИ? Łubiana, бл. 70 км від Гданська, Поморське воєводство
ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО ДЛЯ РОБОТИ? Польська робоча віза D (від 3 місяців) / біометричний паспорт
ЯКІ ОБОВ’ЯЗКИ? Для жінок можлива робота сортувальником/шліфовщицею/кальковщицею кераміки. Парафінування тарілок, тиснення, викладання на візки для випалу, сортування виробів, перекладення папером виробів після випалу, зняття виробів та напівфабрикатів із візків. Чоловіки обслуговують печі випалу та ізостатичні преси.
ЯКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА? Ставка за годину: 15,57 злотих нетто – до 30 тис. злотих брутто річного доходу (при подачі заявки про невирахування авансу на прибутковий податок), а також для кандидатів молодших 26 років .

13,52 злотих нетто за 153 робочі години/міс – після 30 тис. злотих брутто річного доходу, а також для кандидатів без поданої заявки про невирахування авансу на прибутковий податок. При понад 153 год/міс – 15,24 злотих нетто.

19,70 злотих нетто – за програмою Student (доступна для кандидатів віком до 26 років) Передбачено премії для працівників відділу формівні.

ЯКИЙ ГРАФІК РОБОТИ? Залежить від цеху. Графік 12 годин (тільки денні зміни) або 4 дні третя зміна – 8 годин, 4 дні друга зміна – 8 годин, 4 дні перша зміна – 12 годин. Мінімум 240 годин.
МЕДОГЛЯД? За кошт роботодавця
ЧИ НАДАЄТЬСЯ ЖИТЛО? Так, за кошт роботодавця (кімнати 3-6 чол.), постіль є, посуд є. Мати при собі посуд для власного користування.
ЧИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СПЕЦОДЯГОМ? Так, за рахунок роботодавця. Залежить від цеху: халат чи штани + футболка. У цехах тепло.
ЗА ЧИЙ КОШТ ХАРЧУВАННЯ? За власний рахунок. На фабриці є буфет. При зміні 12 годин видається талон на 4,70 злотих
ЩОДЕННИЙ ДОЇЗД ДО МІСЦЯ ПРАЦІ? Житло знаходеться поблизу фабрики, до роботи 5 хв пішки

Заповніть форму і ми зв'яжемось з Вами!


  Вам буде цікаво

  Sews Cabind

  Pro Work

  Меблева фабрика Euroline – швея

  Pro Work

  BW-INVEST P.H.U. SP.ZO.O

  Pro Work