Image default

SAMSUNG ELECTRONICS

Робота на виробництві побутової техніки

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ РОБОТИ? м. Wronki, 60 км від Познані
ДЛЯ КОГО? Чол., жін., сімейні пари, від 18. Працевлаштування на основі Umowy zlecenia на період від 6 місяців до кількох років. Робоча віза або безвіз із можливістю подання на Карту побуту (діє програма фінансової допомоги у розмірі 450 злотих при подачі на Карту побуту). Можливість переходу на безпосереднє працевлаштування Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o. o.
ЯКІ ОБОВ’ЯЗКИ? Робота на виробництві побутової техніки. Функціонал: монтаж, збирання елементів побутової техніки (пральні машинки, холодильники), упаковка кінцевого продукту.
ЯКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА? Від понеділка до п’ятниці І зміна – 19,70 злотих брутто:
– 15,90 злотих нетто до 26 років або до моменту подолання річного доходу у розмірі 30 тисяч брутто (за умови подання заявки про відмову відрахування з ЗП авансу на прибутковий податок);
– 13,50 злотих нетто – після 26 років або після подолання річного доходу у розмірі 30 тисяч брутто.Від п’ятниці II зміна до неділі – 25,70 злотих брутто:
– 20,75 злотих нетто до 26 років або до моменту подолання річного доходу у розмірі 30 тисяч брутто (за умови подання заявки про відмову відрахування з ЗП авансу на прибутковий податок);
– 17,65 злотих нетто – після 26 років або після подолання річного доходу у розмірі 30 тисяч брутто.

Протягом 90 днів з дати працевлаштування отримаєш повернення коштів за дорогу до Польщі в розмірі 480 зл нетто, а також 170 зл нетто повернення коштів за повернення в Україну в разі відмови від співробітництва. Є можливість отримувати вищу ставку в залежності від набутого стажу на заводі (+1 злотий брутто після 1 року роботи)

ЯКИЙ ГРАФІК РОБОТИ?  2 зміни, 5-6 днів / тиждень (максимальна кількість годин в тиждень – 60), 10-12 годин на день, в залежності від замовлень та від цеху. Зміни 06:00-18:00 / 18:00-6:00 або 6:00-16:30 / 18:00-04.30. Перерви 10 та 15 хвилин, а також додатково 30 хвилин на головних лініях виробництва.
МЕДОГЛЯД? За рахунок роботодавця. Обов’язково ЕКГ. Постійне базове медичне обслуговування на території підприємства.
ЧИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СПЕЦОДЯГОМ? Так, робочий одяг та взуття за рахунок роботодавця.
ЧИ НАДАЄТЬСЯ ЖИТЛО? Проживання за рахунок роботодавця (кімнати 3-8 осіб). Пральна машинка, сушарка, холодильник, їдальня, постільна білизна.
ЗА ЧИЙ КОШТ ХАРЧУВАННЯ? За власний рахунок, АЛЕ додатково роботодавець годує кожного працівника комплексним обідом (суп, друга страва, напій та бутерброди) – ця умова є обов’язковою (10,50 злотих з зп в день), для працюючих це зручно, адже вони не витрачають свій час на приготування та прибирання.
ЩОДЕННИЙ ДОЇЗД ДО МІСЦЯ ПРАЦІ? За рахунок роботодавця

Заповніть форму і ми зв'яжемось з Вами!


  Вам буде цікаво

  BW-INVEST P.H.U. SP.ZO.O

  Pro Work

  LG Electronics

  Pro Work

  FURNINOWA

  Pasternak Marta